Pensjonat Olympia

Pakiety

Kliknij i zobacz aktualne promocje

O nas

Kliknij i poznaj nas bliżej

Najnowsze pakiety

Witamy w Pensjonacie Olympia

 

 

Witamy w Pensjonacie Olympia

Znami pokochasz magiczne Karkonosze
które od wieków słyną z magicznej energii przyciągającej różnych artystów.
Pisarze, malarze, aktorzy i inne interesujące postacie ze świata sztuki i kultury
zawsze chętnie tu przyjeżdżają znaleźć natchnienie do twórczej pracy.

Niepowtarzalny charakter Przesieki nastraja refleksyjnie,
pozwala w pełni poczuć energię tego miejsca.
 

 

 

Romantyczny wypad we dwoje...

 ...Albo wyjazd na narty z przyjaciółmi? Pełne przygód wyprawy górskimi szlakami?Wycieczka rowerami górskimi? Nordic walking? Kąpiel w górskim potoku? A może po prostu chwila wytchnienia od codzienności w miejscu pełnym uroku z widokiem na góry? To wszystko oferują Państwu pełne wdzięku i uroku Karkonosze. Zapraszamy do Pensjonatu Olympia. Odpręż się i pozwól sobie na odrobinę spokoju. Budzące o świcie promienie słońca i śpiew ptaków pozwalają w pełni poczuć magię tego miejsca. 
 

 

 

Elegancja i Styl

W Olympii czekają na Państwa komfortowo urządzone,
przestronne pokoje wyposażone tak, by sprostać
oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. SPA gdzie zrelaksują się Państwo po dniu pełnym wrażeń jest jednym z naszych największych atrybutów. Grota solna, masaże i sauna to tylko część atrakcji dostępnych w naszym pensjonacie. Wsłuchaj się w szum wody i spróbuj dostępnych przez cały rok kąpieli w Wodospadzie Podgórnej.

 

 

Relaks, atrakcje i oferta specjalna

 ...Nasz pensjonat oferuje Państwu Wellnes i SPA, w ramach którego Sauna, Jacuzzi, Masaże i Grota Solna. Aktywny wypoczynek to idealny czas spędzania czasu w Przesiece i okolicach. 

Z Przesieki jest blisko wszędzie! Posiadamy mini boisko do gry w Piłkę nożną, a warunki naszego pensjonatu idealnie nadają się na organizacje obozów dla Piłkarzy. Bliskie sąsiedztwo z boiskami, komfortowy nocleg i strefa rekreacyjno wypoczynkowa.
 

 Zobacz Ofertę

design by : LEMONPIXEL.pl